top of page
  • Yazarın fotoğrafıGamerX

Evden Çalışmak (Freelancing)

Evde çalışmak, doğru şekilde yapılmışsa bir sürü avantaja sahip olabilir. Yeni ev ofis alanınızı ve iş akışınızı yönetmenin en iyi yolunu öğrenmek, üretkenliği en üst düzeye çıkarmanın anahtarıdır.


Aşağıda, ev verimliliğini artırmak için atabileceğiniz bazı faydalı ipuçları ve adımlar verilmiştir.


Rutin oluşturma

İşverenlerin çoğu, işletmeler açık olduğunda sahip oldukları saatlik taahhütleri yerine getirmiş durumda. Ofis rutininize yakın bir ev rutini ayarlamak, gününüzü normalleştirmenize ve her sabah başlamanıza yardımcı olabilir.


Duş almayı, kahve yapmayı ve işe başlıyormuş gibi giyinmeyi düşünün. Bu nedenle insanlar, çok yardımcı olmak için ofise gidecekleri gibi giyinmeye başlamışlardı.


Bazı işverenler esnek saatler sunar. Ofiste olduğun saatlere benzer bir çalışma yapmayı düşünün. Bu, iş akışınızın korunmasına yardımcı olur ve ofise geri dönmeyi kolaylaştırır.


Çalışma alanınızı optimize edin

Evden çalışan herkes, tanımlı bir çalışma alanına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu size söyleyebilir. İdeal olarak bu, ayrı bir ofis alanı olacaktır ancak bu her zaman mümkün değildir.


GamerX Oyuncu Koltuklarıyla konforunuzu artırın

GamerX Oyuncu koltukları sadece oyunculara yönelik değildir tabiki. Ofis çalışanları, evden çalışanlar ve daha nice amaçla konforu ve kaliteyi deneyimlemek isteyen herkes içindir. Çalışırken sağlığınızdan taviz vermeyin, GamerX'in ergonomik oyuncu koltuklarından dilediğinizi tercih edin. Oyuncu koltuğu GamerX'ten alınır :)


Oturma odanızda veya yatak odanızda köşe oymak en yaygın çözümdür. Varsa bodrumu da göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.


Normalde ofiste kullanabileceğiniz şeyleri düşünün ve bunu mümkün olan en iyi şekilde yeniden oluşturmaya çalışın. Katlanan masa/masa, kendinize gününüz veya haftanız bittiğinde hızla ayrılabileceğiniz güzel bir çalışma yüzeyi sunmanın harika bir yoludur.


İletişime geçin

Evden çalışmanın avantajları olsa da zaman içinde ilişkileri bozabilir. İş arkadaşlarınızı haftanın 5 günü 0 güne kadar görmekten izin verseniz dramatik bir etki yaratabilir.


İş arkadaşlarınızla giriş yapmak için Slack ve Zoom gibi uygulamaları kullanın. Görüntülü aramaları sadece her an ve daha sonra insanlarla giriş yapmak için ayarlayın.


Ofis dışında etkinlikleri planlamak da ekip oluşturmaya gerçekten yardımcı olabilecek değerli bir alıştırma.


32 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page