top of page
  • Yazarın fotoğrafıGamerX

Oyuncu Koltuklarında 180 Derece Geriye Yatma

Oyuncu koltuklarında 180 derece geriye yatma sıkça karşılaştığımız bir özelliktir. Özellikle Gamerx modellerinde ( GamerX ve Cerberus ) eşsiz bir 180 derece geriye yatma mekanizması mevcuttur.Peki 180 derece geriye yatma neden önemlidir?

Saatlerce oyun oynadınız ve biraz telefonunuza bakıp uzanıp dinlenmek istiyorsunuz. Bu ihtiyacınızı başka bir koltukta veya yatakta gerçekleştirmenize gerek kalmayacak. Çünkü Gamerx oyuncu koltuğu bu ihtiyacınızı masanızdan kalkmadan karşılayacak. Sadece kolu çekip koltuğunuzu geriye doğru yatırmanız yeterli olacak ve yerinizden hiç kalkmadan uzanabileceksiniz.


180 Derece geriye yatma mekanizmasına güvenebilir miyim?

Gamerx oyuncu koltukları özel testlerden geçirilerek sizlere sunulur. Yani mekanizmada sorun var mı yok mu kontrol edilir. Çoğu zaman mekanizmalarda problem olmaz ve içiniz rahat bir şekilde geriye doğru oyuncu koltuğunuzu yatırıp uzanabilirsiniz.


180 Derece geriye yatan oyuncu koltukları için ekstra ücret ödeniyor mu?

Gamerx markasında bu soruya cevap hayırdır. Çünkü Gamerx tüm modellerini aynı özenle ve malzeme kalitesiyle üretir. Ancak tasarımsal açıdan bazı modellerde 180 derece geriye yatma bulunmaz. Geriye yatma açıları değişiklik gösterir. Ürün açıklamalarından beğendiğiniz oyuncu koltuğu modelinin kaç derece geriye yattığını görebilirsiniz.


180 Derece geriye yatan oyuncu koltuklarını nereden alabilirim?

Söz konusu kaliteli, uygun fiyatlı, eşsiz tasarımlı oyuncu koltuklarıysa buradan oyuncu koltuğunuzu alabilirsiniz.


180 Derece geriye yatan oyuncu koltuklarında en çok tercih edilen modeller hangileri?

Gamerx markasının Cerberus ve Gamerx modeli 180 derece geriye yatma özellikli en çok tercih edilen modeller arasındadır. İnternet kafeler ve oyun merkezleri, oyuncular, yayıncılar ve dahası gamerx oyuncu koltuğu kullanmaktadır.


169 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page