top of page
  • Yazarın fotoğrafıGamerX

Home Ofis Çalışanlara İpuçları

Ev ofisinizi kurmak insanların fark ettiğinden daha zor bir görevdir. Yapabileceğiniz birçok küçük karar, konforu ve üretkenliği önemli ölçüde artırır.
İyi ve Ergonomik bir koltuk tercih edin.

GamerX'in oyuncu koltukları uzun saatler masa başında sorunsuz bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacaktır. Ergonomik özellikli oyuncu koltuğu mağazalarımızda yer almakta.


Masanızın konumunu doğru ayarlayın

Masanızı odanızda konumlandırmanız çok etkili olabilir. pencerelerin nerede olduğunu not edin, ekranınıza doğal ışığın döküldüğü konumlardan kaçınmaya çalışın.


Mümkünse masanızı/sandalyenizi pencereden görebileceğiniz ve monitörünüzün arkası pencereye bakacak şekilde konumlandırın. Bu, günün her saati boyunca ekranınızı tutarlı bir şekilde görüntülemenize olanak tanır.


Özel Konferans Arama Ekipmanı satın alın

Konferans çağrıları milyonlarca işçi için artık bir yaşam biçimine sahip. Bu aramaları telefonunuza götürmek veya dizüstü bilgisayar web kamerası ve mikrofonunu kullanmaya çalışmak, tüm süreci hantal hale getirir ve daha az profesyonel bir görünüme sahip olur.


Bağımsız kaliteli bir web kamerası, hoparlör veya mikrofon almak, aramalarınızın kalitesini önemli ölçüde artırır. Aramalarınıza daha tutarlı bir şekilde yer vermek için bu öğeleri de yerinde bırakabilirsiniz.


Bir Hoparlör Seti alın

Kulaklıklar harika, ancak günde 8 saat takmak da öyle değil. Uygun fiyatlı bir çift masaüstü hoparlör, daha kolay konuşmak zorunda olmadığınız yerlerde arama yapar ve başınızı kulaklıklara ayırmanızı sağlar.


Internet'inizi yükseltin

Temel bir internet paketi kullanıyorsanız yükseltme zamanı gelmiş olabilir. Konferans aramalarındaki ve akış servislerinden ağınıza eklenen yük, yavaş internet bağlantıları için çok fazla olabilir.


Depolamaya Yatırım yapın

Artık yönetmeniz gereken yepyeni bir ekipmanınız var. Depolama rafı veya dosya dolabı almak çalışma alanınızı basitleştirmenize ve işleri düzenli tutmanıza yardımcı olabilir.


Ofisinizi özelleştirin

Ofisinizde kendi alanınızı yapmak da verimliliği artırmanıza yardımcı olabilir. Posterler veya resimler getirmeyi deneyin, aydınlatmayı yükseltin veya odayı canlandırmak için bazı bitkiler ekleyin. Yeni çalışma alanınızı boyamayı bile düşünmelisiniz.


Bilgisayarınızı/aksesuarlarınızı yükseltin

YouTube videolarını izlemek için elinizdeki eski bilgisayar iyi olabilir, ancak günlük iş yükünüzü kaldırabiliyor mu? Bilgisayarınızı ve kullandığınız aksesuarları her gün yükseltmeyi düşünün.


İkincil Çalışma Alanı Yapın

Her gün aynı masada oturmak zaman içinde bazı insanları giymeye başlayabilir. Evinizde hızlı bir şekilde arama yapabileceğiniz veya dizüstü bilgisayarda bazı işleri yapabileceğiniz ikincil bir çalışma alanı oluşturmak, gününüzü kırmanıza yardımcı olabilir.

52 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page